WELCOME TO ARDHI UNIVERSITY STUDENTS' BLOGSPOT

"OUR PLATFORM"

A WORD........

If you have any question or you have a post and you want us to post it for you please use the contact details below. We guarantee to respond to your query ASAP. However, we discourage abusive language, any thing with inappropriate words will not be attended.

Any comment,opinion or news email: andika2me@gmail.com

BE FREE, BE YOU

Friday, 4 September 2009

Notice Board


Dah,nilidhani kwa kuwa kuna notice board

mpya watu wangejifunza ustaarabu wa kubandika matangazo yao.Lakini hali ni tofauti kabisa yaani notice board imekuwa uchafu.

Kila mtu anabandika tangazo lake vile apendavyo......


Waziri wa mawasiliano upo?